Búracie práce Pezinok

V rámci našich služieb ponúkame aj búracie práce v Pezinku a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či máte v pláne zbúrať celý dom, odstrániť kachličky v kúpeľni alebo vyrezať otvor do nosnej steny, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búracím prácam v Pezinku a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali značné množstvo skúseností z praxe. Okrem toho si ako majiteľ potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich zaškolených pracovníkov. Garantujem vám, že vaše búracie práce v Pezinku a okolí (ale aj iných mestách) vykonáme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebnej sute.

búracie práce Pezinok NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a rokmi overenú spoločnosť na búracie práce v Pezinku a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búracích prác v Pezinku a okolí, ako napríklad odvoz a likvidáciu starého nábytku, ale ja komplexné vypratávanie bytov či rodinných domov, pivníc, garáží, firiem (kancelárií) alebo skladov, ako aj sťahovanie domácností, nábytku alebo ťažkých bremien (klavíre, trezory, stoje atď.). Okrem toho poskytujeme aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Búracie práce

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?