Búracie práce Trnava

Naša ponuka služieb okrem iného zahŕňa aj búracie práce v Trnave a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či máte záujem o zväčšenie otvoru v nosnej stene, odstránenie kachličiek v kúpeľni či WC alebo o búranie múrov v Trnave a okolí, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búracím prácam v Trnave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti a prax. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na priateľskom, profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše búracie práce v Trnave a okolí (ale aj iných mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi prijateľných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu.

búracie práce Trnava NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na búranie múrov v Trnave, resp. akékoľvek búracie práce v Trnave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búracích prác v Trnave a okolí, ako napríklad komplexné vypratávanie domácností, ale aj pivníc, garáží, skladov alebo firiem (kancelárií). V rámci tejto oblasti realizujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku. Okrem toho u nás nájdete aj komplexné sťahovacie služby či prepravu v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Búracie práce

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?