Menšie sťahovanie

Naša ponuka služieb zahŕňa aj menšie sťahovanie v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či sťahujete pár krabíc alebo dve skrine, mojim cieľom ako konateľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého zákazníka bez ohľadu na to, aký z toho plynie zisk. Sťahovaniu vrátane menšieho sťahovania v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti. Zároveň si potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše menšie sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj Trnave či Piešťanoch) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

menšie sťahovanie v Bratislave NajSťahovanie

Ak hľadáte spoločnosť na väčšie či menšie sťahovanie v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Ja, ako aj môj zaškolený a skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Kvalitne a poctivo odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec menšieho sťahovania v Bratislave a okolí, ako napríklad komplexné sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien, ako napríklad klavírov či trezorov alebo nábytku. Zároveň poskytujeme aj vypratávanie bytov a domov, firiem, skladov, pivníc a mnoho ďalších priestorov. Okrem toho realizujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce či prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny menšieho sťahovania

Cena za menšie sťahovanie

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?