Domov » Menšie sťahovanie

Menšie sťahovanie

Moja ponuka služieb zahŕňa aj menšie sťahovanie v Bratislave a okolí, ale aj Trnave či Piešťanoch. Nezáleží na tom, či sťahujete pár krabíc alebo dve skrine, mojim cieľom ako konateľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého zákazníka bez ohľadu na to, aký z toho plynie zisk. Sťahovaniu vrátane menšieho sťahovania v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúsenosti. Zároveň si potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše menšie sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj Trnave či Piešťanoch) vykonám bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte spoločnosť na väčšie či menšie sťahovanie v Bratislave a okolí, neváhajte sa na mňa obrátiť. Ja, ako aj môj zaškolený a skúsený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Kvalitne a poctivo odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad komplexné sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien, ako napríklad klavírov či trezorov alebo nábytku. Zároveň poskytujem aj vypratávanie bytov a domov, firiem, skladov, pivníc a mnoho ďalších priestorov. Okrem toho realizujem aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce či prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny menšieho sťahovania

Cena za menšie sťahovanie

dohodou
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?