Domov » Najrýchlejšie sťahovanie

Najrýchlejšie sťahovanie

Čaká vás sťahovanie a chcete to mať čo najskôr za sebou? Ponúkam vám najrýchlejšie sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch), samozrejme pri zachovaní vysokej úrovne profesionality. Nezáleží na tom, či máte v pláne presťahovať celý byt, rodinný dom alebo iba pár kusov nábytku či osobné veci, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal veľké množstvo skúsenosti z praxe a tieto mi umožňujú pracovať rýchlo a efektívne. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ubezpečujem vás, že vaše sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) vykonám rýchlo, bez akýchkoľvek komplikácií a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a spoľahlivú firmu na najrýchlejšie sťahovanie v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na mňa. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie firiem, skladov, kancelárií, ťažkých bremien (strojov, klavírov, trezorov atď.) alebo nábytku. Okrem toho poskytujem aj komplexné vypratávacie služby (byty, domy, garáže, pivnice, sklady atď.), ale aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebnej sute, ako aj búracie práce.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Cenník sťahovacích služieb

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?