Domov » Najrýchlejšie sťahovanie

Najrýchlejšie sťahovanie

Čaká vás sťahovanie a chcete to mať čo najskôr za sebou? Ponúkame vám najrýchlejšie sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj okolitých mestách), samozrejme pri zachovaní vysokej úrovne profesionality. Nezáleží na tom, či máte v pláne presťahovať celý byt, rodinný dom alebo iba pár kusov nábytku či osobné veci, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúsenosti z praxe a tieto nám umožňujú pracovať rýchlo a efektívne. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ubezpečujem vás, že vaše sťahovanie v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) vykonáme rýchlo, bez akýchkoľvek komplikácií a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a spoľahlivú firmu na najrýchlejšie sťahovanie v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec najrýchlejšieho sťahovania v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie firiem, skladov, kancelárií, ťažkých bremien (strojov, klavírov, trezorov atď.) alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj komplexné vypratávacie služby (byty, domy, garáže, pivnice, sklady atď.), ale aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebnej sute, ako aj búracie práce.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?