Odvoz starého nábytku Nitra

V našej ponuke služieb nájdete aj odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či chcete odviezť jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, rodinného domu či garáže, mojim cieľom ako majiteľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého klienta. Okrem starého nábytku vám bez problémov odvezieme aj spotrebiče alebo sedačku. K odvozu samozrejme patrí aj likvidácia, ktorú realizujeme ekologicky v zbernom dvore. Odvozu starého nábytku v Nitre a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali cenné skúsenosti z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Váš odvoz starého nábytku v Nitre a okolí (ale aj spotrebičov či sedačky) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za výhodných podmienok.

spoľahlivý odvoz starého nábytku Nitra NajSťahovanie

Ak hľadáte skúsenú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Zároveň v tejto lokalite poskytujem aj všetky ostatné služby, ktoré v našej ponuke nájdete, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, garáží a pod., ale aj čiastočné či kompletné vypratávacie služby, búracie práce či prepravu v rámci celej Európy.

Orientačné ceny vypratávacích služieb

1 izbový byt

80€
  •  

2 izbový byt

150€
  •  

3 izbový byt

220€
  •  

4 izbový byt

310€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Sedačka alebo samostatný kus nábytku (minimálna suma za službu)

70€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?