Domov » Odvoz starého nábytku Nitra

Odvoz starého nábytku

V mojej ponuke služieb nájdete aj odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, ale aj Trnave, Bratislave, Senci, Pezinku či Piešťanoch. Nezáleží na tom, či chcete odviezť jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, rodinného domu či garáže, mojim cieľom ako majiteľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého klienta. Okrem starého nábytku vám bez problémov odveziem aj spotrebiče alebo sedačku. K odvozu samozrejme patrí aj likvidácia, ktorú realizujeme ekologicky v zbernom dvore. Odvozu starého nábytku v Nitre a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal cenné skúsenosti z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Váš odvoz starého nábytku v Nitre a okolí (ale aj spotrebičov či sedačky) vykonám bez akýchkoľvek komplikácií a za výhodných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Zároveň v tejto lokalite poskytujem aj všetky ostatné služby, ktoré v mojej ponuke nájdete, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, garáží a pod., ale aj čiastočné či kompletné vypratávacie služby, búracie práce či prepravu v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny vypratávacích služieb

1 izbový byt

80€
  •  

2 izbový byt

150€
  •  

3 izbový byt

220€
  •  

4 izbový byt

310€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Sedačka alebo samostatný kus nábytku (minimálna suma za službu)

50€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?