Domov » Odvoz starého nábytku Nitra

Odvoz starého nábytku

V našej ponuke služieb nájdete aj odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či chcete odviezť jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, rodinného domu či garáže, mojim cieľom ako majiteľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého klienta. Okrem starého nábytku vám bez problémov odvezieme aj spotrebiče alebo sedačku. K odvozu samozrejme patrí aj likvidácia, ktorú realizujeme ekologicky v zbernom dvore. Odvozu starého nábytku v Nitre a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali cenné skúsenosti z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Váš odvoz starého nábytku v Nitre a okolí (ale aj spotrebičov či sedačky) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za výhodných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na odvoz starého nábytku v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Zároveň v tejto lokalite poskytujem aj všetky ostatné služby, ktoré v našej ponuke nájdete, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, garáží a pod., ale aj čiastočné či kompletné vypratávacie služby, búracie práce či prepravu v rámci celej Európy.

Orientačné ceny vypratávacích služieb

1 izbový byt

80€
  •  

2 izbový byt

150€
  •  

3 izbový byt

220€
  •  

4 izbový byt

310€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Sedačka alebo samostatný kus nábytku (minimálna suma za službu)

70€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?