Preprava tovaru do Čiech (a naopak)

V rámci našich služieb ponúkame aj prepravu tovaru do Čiech (a samozrejme aj prepravu tovaru z Čiech na Slovensko). Nezáleží na tom, či chcete prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru (ale aj osobných vecí či nábytku), ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru do Čiech (a naopak) sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli značné skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátame Rakúsko, Maďarsko a Česko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe. Ubezpečujem vás, že prepravu tovaru z Čiech na Slovensko (ako aj prepravu tovaru do Čiech) zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi rozumných podmienok.

preprava tovaru do Čiech NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a spoľahlivú firmu na prepravu tovaru do Čiech, resp. z Čiech na Slovensko, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru z Čiech na Slovensko (ako aj prepravy tovaru do Čiech), ako napríklad medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci celej Európy.

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?