Preprava tovaru Trnava

Naša ponuka služieb zahŕňa aj prepravu tovaru v Trnave, na území celého Slovenska, ako aj v rámci Európy. Okrem prepravy samozrejme ponúkame aj medzinárodné sťahovanie. Nezáleží na tom, či chcete prepraviť pár kusov tovaru alebo celú dodávku, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru v Trnave, na území Slovenska, ale aj v rámci celej Európy sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali značné množstvo skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátame Maďarsko, Rakúska a Česko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ubezpečujem vás, že vašu prepravu tovaru v Trnave, ale aj v rámci Slovenska či celej Európy zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi prijateľných podmienok.

preprava tovaru Trnava NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú a na trhu overenú spoločnosť na prepravu tovaru v Trnave, na území Slovenska, ale aj celej Európy, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne a poctivo odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru v Trnave a okolí, ako napríklad sťahovanie domácností, firiem (kancelárií), skladov, ale aj nábytku či ťažkých bremien (trezory, klavíre, stroje atď.). Zároveň vám ponúkame aj komplexné vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce.

Doprava a preprava pri vnútroštátnej preprave

Vnútroštátna preprava

0.9€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

66€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?