Domov » Preprava tovaru z Rakúska na Slovensko (aj naopak)

Preprava tovaru z Rakúska na Slovensko (aj naopak)

V rámci našich služieb ponúkame aj prepravu tovaru z Rakúska na Slovensko (a samozrejme aj zo Slovenska do Rakúska). Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť celú dodávku alebo pár kusov tovaru (ale aj nábytku či osobných vecí), ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru z Rakúska na Slovensko (a naopak) sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátam Česko, Rakúsko a Maďarsko. Okrem toho si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe. Garantujem vám, že prepravu tovaru z Rakúska na Slovensko zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte rokmi skúsenú, profesionálnu a spoľahlivú firmu na prepravu tovaru z Rakúska na Slovensko (alebo naopak), neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru z Rakúska na Slovensko, ako medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?