Domov » Sťahovanie zo zahraničia na Slovensko

Sťahovanie zo zahraničia na Slovensko

V mojej ponuke služieb nájdete okrem iného aj sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ale aj do iných krajín). Nezáleží na tom, či potrebujete presťahovať celý byt, dom, pár kusov nábytku či osobné vecí, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu zo zahraničia na Slovensko, ale aj do iných krajín sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše sťahovanie zo zahraničia na Slovensko vykonám bez akýchkoľvek problémov a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu a skúsenú spoločnosť na sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ale aj do iných krajín), neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť zákazníka je u mňa prvoradá. Okrem toho poskytujem cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, ale aj ťažkých bremien (strojov, trezorov, klavírov atď.) či nábytku. Okrem toho poskytujem aj kompletné vypratávacie služby (byty, domy, firmy, sklady, garáže atď.), odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Medzinárodná doprava

0.65€/km + 10€/h cestovný poplatok za pracovníka
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?