Sťahovanie zo zahraničia na Slovensko

V našej ponuke služieb nájdete aj sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ako aj sťahovanie do zahraničia zo Slovenska). Nezáleží na tom, či potrebujete presťahovať celý byt, dom, pár kusov nábytku či osobné vecí, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu zo zahraničia na Slovensko, ale aj sťahovaniu do zahraničia zo Slovenska sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše sťahovanie zo zahraničia na Slovensko, resp. sťahovanie do zahraničia zo Slovenska vykonáme bez akýchkoľvek problémov a za prijateľných podmienok.

sťahovanie zo zahraničia na Slovensko NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a skúsenú spoločnosť na sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ale aj do iných krajín), neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania zo zahraničia na Slovensko (ale aj sťahovania do zahraničia zo Slovenska, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, ale aj ťažkých bremien (strojov, trezorov, klavírov atď.) či nábytku. Okrem toho poskytujeme aj kompletné vypratávacie služby (byty, domy, firmy, sklady, garáže atď.), odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Medzinárodná doprava

0.8€/km + 12€/h cestovný poplatok za pracovníka
  •  

Cenník sťahovacích služieb

TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?