Domov » Sťahovanie zo zahraničia na Slovensko

Sťahovanie zo zahraničia na Slovensko

V našej ponuke služieb nájdete aj sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ako aj sťahovanie do zahraničia zo Slovenska). Nezáleží na tom, či potrebujete presťahovať celý byt, dom, pár kusov nábytku či osobné vecí, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu zo zahraničia na Slovensko, ale aj sťahovaniu do zahraničia zo Slovenska sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše sťahovanie zo zahraničia na Slovensko, resp. sťahovanie do zahraničia zo Slovenska vykonáme bez akýchkoľvek problémov a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu a skúsenú spoločnosť na sťahovanie zo zahraničia na Slovensko (ale aj do iných krajín), neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania zo zahraničia na Slovensko (ale aj sťahovania do zahraničia zo Slovenska, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, ale aj ťažkých bremien (strojov, trezorov, klavírov atď.) či nábytku. Okrem toho poskytujeme aj kompletné vypratávacie služby (byty, domy, firmy, sklady, garáže atď.), odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Medzinárodná doprava

0.8€/km + 12€/h cestovný poplatok za pracovníka
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?