Búracie práce

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj (ručné) búracie práce v Bratislave a okolí, ale aj ďalších mestách. Nezáleží na tom, či máte záujem o búranie stenyodstránenie kachličiek v kúpeľni alebo búranie domu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búracím prácam v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše (ručné) búracie práce v Bratislave a okolí (ale aj iných mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu.

búracie práce Bratislava

Ak hľadáte profesionálnu a rokmi overenú spoločnosť na búranie steny, resp. akékoľvek búracie práce v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec (ručných) búracích prác v Bratislave a okolí, ako napríklad čiastočné či kompletné vypratávanie bytov a rodinných domov, garáží, skladov, pivníc, ale aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Okrem výhod uvedených vyššie vám garantujem, že vaše búracie práce v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) prebehnú bez akýchkoľvek komplikácií a v konečnom dôsledku budete s našimi službami maximálne spokojní.