Búracie práce

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj (ručné) búracie práce v Bratislave a okolí, ale aj ďalších mestách. Nezáleží na tom, či máte záujem o búranie steny, odstránenie kachličiek v kúpeľni alebo búranie domu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búracím prácam v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše (ručné) búracie práce v Bratislave a okolí (ale aj iných mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu.

Ak hľadáte profesionálnu a rokmi overenú spoločnosť na búranie steny, resp. akékoľvek búracie práce v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec (ručných) búracích prác v Bratislave a okolí, ako napríklad čiastočné či kompletné vypratávanie bytov a rodinných domov, garáží, skladov, pivníc, ale aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Búranie domu

Búranie priečky

Búranie nosnej priečky

Vyrezanie otvoru do nosnej steny

Prečo naše služby

Okrem výhod uvedených vyššie vám garantujem, že vaše búracie práce v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) prebehnú bez akýchkoľvek komplikácií a v konečnom dôsledku budete s našimi službami maximálne spokojní.

Kde pôsobíme?

Sťahovanie Bratislava a okolie

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Referencie zákazníkov

Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.

Michaella Neme

Využila som ich služby viackrát a vždy som bola spokojná. Maximálna ochota, komunikácia aj prístup na úrovni, seriózni, ústretoví, prispôsobiví, absolútne profesionálni. Sťahovanie, rozobratie + zloženie nábytku prebehlo zakaždým perfektne, pracovníci boli dôslední a maximálne sústredení na prácu. Je vzácne môcť sa na niekoho maximálne spoľahnúť a nechať všetko na nich. Vedia čo robia a robia to dobre, majú všetko premyslené a zabezpečené do detailov. S radosťou odporúčam aj ďalším ľuďom.​

Lucia Deutschová

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.

Peter Rigo