Sťahovanie ťažkých bremien

V našej ponuke služieb nájdete aj sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave, ale aj ďalších okolitých mestách. Pod ťažkými bremenami máme na mysli všetky predmety z nadmernou váhou, ako napríklad klavíre, americké chladničky, trezory alebo rôzne stroje či zariadenia. Sťahovaniu ťažkých bremien v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli veľké množstvo skúsenosti a zatiaľ sme vždy každé ťažké bremeno úspešne presťahovali. Zároveň si potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojho zaškoleného tímu pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše sťahovanie ťažkého bremena v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

spoľahlivé sťahovanie ťažkých bremien Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu firmu na sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách), sme vám plne k dispozícií. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu a 100%-nú spokojnosť každého zákazníka kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber spoločnosti na sťahovanie vášho ťažkého bremena a zvoľte spoločnosť Najsťahovanie, ktorá je na trhu rokmi overená. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania ťažkých bremien v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie domácností, firiem, kancelárií, skladov alebo garáží. Zároveň ponúkame aj vypratávanie bytov či rodinných domov, pivníc, garáží, firiem alebo skladov, ako aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkame aj rôzne prepravné služby v rámci Európy či búracie práce.

Prehľad cien za ťažké bremená

Celková hmotnosť Cena za pracovníka Príplatok za meter (nad 20) Príplatok za schod
70 – 99 kg 15 € 0,70 € 0,50 €
100 – 199 kg 30 € 1,20 € 0,70 €
200 – 299 kg 40 € 2 € 1,3 €
300 – 399 kg 50 € 2,5 € 1,8 €
400 – 499 kg 65 € 3,2 € 2,5 €
Nad 500 kg dohodou dohodou dohodou
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?