Domov » Sťahovanie firiem

Sťahovanie firiem

Moja ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj sťahovanie firiem v Bratislave a okolí, ale aj Pezinku, Senci, Trnave, Nitre či Piešťanoch. Okrem firiem samozrejme sťahujem aj kancelárie či sklady. Nezáleží na tom, či sťahujete pár krabíc alebo celé priestory, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu firiem v Bratislave a okolitých mestách, ako aj ďalších priestorov sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie firmy v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách) zrealizujem bez akýchkoľvek komplikácií a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na sťahovanie firmy v Bratislave a okolí, neváhajte sa na mňa obrátiť. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj spokojnosť zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (klavírov, trezorov a pod.) alebo nábytku, ako aj vypratávanie firiem, kancelárií či skladov, bytov a rodinných domov a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v mojej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku a stavebného odpadu, ako aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 pracovné miesto

47€
  •  

Sťahovanie firmy s kompletným vybavením

dohodou
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?