Domov » Sťahovanie firiem

Sťahovanie firiem

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj sťahovanie firiem v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Okrem firiem samozrejme sťahujeme aj kancelárie či sklady. Nezáleží na tom, či sťahujete pár krabíc alebo celé priestory, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu firiem v Bratislave a okolitých mestách, ako aj ďalších priestorov sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie firmy v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na sťahovanie firmy v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania firiem v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (klavírov, trezorov a pod.) alebo nábytku, ako aj vypratávanie firiem, kancelárií či skladov, bytov a rodinných domov a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku a stavebného odpadu, ako aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 pracovné miesto

47€
  •  

Sťahovanie firmy s kompletným vybavením

dohodou
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?