Sťahovanie firiem

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj sťahovanie firiem v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Okrem firiem samozrejme sťahujeme aj kancelárie či sklady. Nezáleží na tom, či sťahujete pár krabíc alebo celé priestory, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu firiem v Bratislave a okolitých mestách, ako aj ďalších priestorov sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie firmy v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

sťahovanie firiem Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na sťahovanie firmy v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania firiem v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (klavírov, trezorov a pod.) alebo nábytku, ako aj vypratávanie firiem, kancelárií či skladov, bytov a rodinných domov a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku a stavebného odpadu, ako aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

1 pracovné miesto

47€
  •  

Sťahovanie firmy s kompletným vybavením

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?