Sťahovanie Senec

Okrem sťahovania v Bratislave, Pezinku, Trnave, Nitre a Piešťanoch v našej ponuke nájdete aj čiastočné alebo komplexné sťahovanie v Senci a okolí. Nezáleží na tom, či máte záujem o sťahovanie celého bytu alebo jedného kusu nábytku, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu v Senci, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúseností z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás uistiť, že vaše sťahovanie v Senci a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za dostupných podmienok.

kvalitné sťahovanie Senec NajSťahovanie

Ak hľadáte skúsenú, rokmi overenú firmu na sťahovanie v Senci, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu a úplnú spokojnosť každého zákazníka kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber spoločnosti na sťahovanie v Senci a okolí a zvoľte profesionálnu firmu, ktorá sa v sťahovaní skutočne vyzná. Zároveň poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem sťahovania v Senci a okolí poskytujeme v rámci tejto lokality aj všetky ostatné služby v našej ponuke, ako napríklad vypratávanie všetkých druhov priestorov, odvoz a likvidáciu stavebného odpadu či nábytku, ale aj búracie práce alebo prepravu v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?