Domov » Sťahovanie Trnava

Sťahovanie Trnava

Okrem sťahovania v Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre a Piešťanoch v našej ponuke samozrejme nájdete aj čiastočné alebo kompletné sťahovanie v Trnave a okolí. Nezáleží na tom, či sa jedná o sťahovanie nábytku v Trnave, osobných vecí alebo sťahovanie bytu v Trnave (prípadne rodinného domu), ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaciu službu v Trnave, ale aj ďalších mestách na západnom Slovensku máme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli veľké množstvo skúseností z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše sťahovanie nábytku v Trnave, resp. akékoľvek sťahovanie v Trnave a okolí (ako aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi dostupných podmienok.

Ak hľadáte vhodnú firmu na sťahovanie bytov v Trnave, prípadne sťahovanie nábytku alebo akékoľvek iné sťahovanie v Trnave a okolí, neváhajte sa obrátiť na našu sťahovaciu službu – Najsťahovanie. Kvalitne a poctivo odvedenú prácu a spokojnosť klienta kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie v Trnave a okolí a zvoľte rokmi overenú firmu, ktorá sa v sťahovaní skutočne vyzná. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem sťahovacích služieb v Trnave a okolí poskytujeme v rámci tejto lokality aj všetky ostatné služby v našej ponuke, ako napríklad vypratávanie, odvoz a likvidáciu, prepravu v rámci Európy, búracie práce a mnoho ďalších. Neváhajte a prezrite si celú našu ponuku.

Sťahovanie Trnava cenník

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovania Trnava

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?