Domov » Vypratávanie bytov a rodinných domov

Vypratávanie bytov a rodinných domov

Moja ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj vypratávanie bytov v Bratislave a okolí, ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch. Okrem bytov samozrejme ponúkam aj vypratávanie (starých) domov, pivníc, garáží, skladov, firiem alebo kancelárií. Mojim cieľom ako konateľa a pracovníka v jednej osobe je uspokojiť potreby všetkých zákazníkov bez ohľadu na to, aký z toho plynie zisk. Vypratávaniu bytov v Bratislave a okolí, ako aj ďalších priestorov sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal cenné skúsenosti v praxi. Zároveň si potrpím na korektnosti a profesionálnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše vypratávanie bytu v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách), prípadne vypratávanie domov (po starých rodičoch) vykonám bez akýchkoľvek komplikácií a za výhodných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú firmu na vypratanie bytu (po zosnulom), neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie. Ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u mňa prvoradá. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad čiastočné alebo kompletné vypratávanie firiem, kancelárií, skladov, pivníc alebo garáží, ale aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (klavírov, trezorov) alebo nábytku. Okrem toho poskytujem aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce či prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Onientačné ceny vypratávacích služieb

1 izbový byt

80€
  •  

2 izbový byt

150€
  •  

3 izbový byt

220€
  •  

4 izbový byt

310€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Sedačka alebo samostatný kus nábytku (minimálna suma za službu)

50€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?