Domov » Sťahovanie Nitra

Sťahovanie Nitra

Okrem sťahovania v Bratislave, Senci, Pezinku, Trnave a Piešťanoch v mojej ponuke samozrejme nájdete aj čiastočné alebo kompletné sťahovanie v Nitre a okolí. Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie nábytku v Nitre, osobných vecí alebo bytu či rodinného domu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaciu službu v Nitre, ale aj ďalších mestách na západnom Slovensku mám viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúseností z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše sťahovanie v Nitre a okolí zrealizujem bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu firmu na sťahovanie nábytku v Nitre, resp. akékoľvek iné sťahovanie v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na mňa a moju sťahovaciu službu – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu a spokojnosť  každého klienta kladiem na prvé miesto. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie v Nitre a okolí a zvoľte skúsenú spoločnosť, ktorá sa v sťahovaní pohybuje dlhé roky. Poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem sťahovacích služieb v Nitre a okolí poskytujem v rámci tejto lokality aj všetky ostatné služby v mojej ponuke, ako napríklad vypratávanie priestorov, odvoz a likvidáciu nábytku či stavebného odpadu, prepravu v rámci celej Európy alebo búracie práce.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Cenník sťahovacích služieb

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?