Sťahovanie Nitra

Okrem sťahovania v Bratislave, Senci, Pezinku, Trnave a Piešťanoch v našej ponuke samozrejme nájdete aj čiastočné alebo kompletné sťahovanie v Nitre a okolí. Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie nábytku v Nitre, osobných vecí alebo bytu či rodinného domu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaciu službu v Nitre, ale aj ďalších mestách na západnom Slovensku máme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúseností z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše sťahovanie v Nitre a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

lacné sťahovanie Nitra NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu firmu na sťahovanie nábytku v Nitre, resp. akékoľvek sťahovanie v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na našu sťahovaciu službu v Nitre – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu a spokojnosť  každého klienta kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie nábytku v Nitre, resp. akékoľvek sťahovanie v Nitre a okolí a zvoľte skúsenú spoločnosť, ktorá sa v sťahovaní pohybuje dlhé roky. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem sťahovacích služieb v Nitre a okolí poskytujeme v rámci tejto lokality aj všetky ostatné služby v našej ponuke, ako napríklad vypratávanie priestorov, odvoz a likvidáciu nábytku či stavebného odpadu, prepravu v rámci celej Európy alebo búracie práce.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?