Nákladné taxi (samosťahovanie)

V našej ponuke služieb nájdete okrem iného aj nákladné taxi v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Ak sa pýtate, čo konkrétne nákladné taxi, resp. samosťahovanie predstavuje, odpoveď je veľmi jednoduchá. My vám poskytneme dodávku so šoférom a všetko ostatné si riešite sami (balenie, nákladku a výkladku, prípadne demontáž). Vďaka službe nákladného taxi v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) ušetríte peniaze a celé sťahovanie môžete realizovať podľa seba. Nezáleží na tom, či sa jedná o sťahovanie jedného kusu nábytku, osobných vecí, celého bytu, rodinného domu alebo iného obytného priestoru, ja a môj tím z Najsťahovania sme vám plne k dispozícií. Ja alebo môj šofér vám samozrejme ochotne poradíme.

nákladné taxi Bratislava NajSťahovanie

Sťahovaniu ako takému, ale konkrétne aj nákladnému taxi v Bratislave, ako aj okolitých mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe.

Ak hľadáte spoľahlivú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie vo forme nákladného taxi v Bratislave, ale aj ďalších mestách, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec nákladného taxi v Bratislave, ale aj okolitých mestách, ako napríklad čiastočné alebo úplné sťahovanie bytov a rodinných domov, firiem, pivníc alebo garáží, ako aj ďalších priestorov, ťažkých bremien či nábytku. Okrem toho realizujeme aj vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Zároveň u nás nájdete aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci Európy.

Nákladné taxi Bratislava cenník

Šofér + nákladné auto

36€/h
  •  

Doprava mimo mesta

0.9€/km
  •  

Minimálna cena služby

72€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?