Domov » Nákladné taxi (samosťahovanie)

Nákladné taxi (samosťahovanie)

V mojej ponuke služieb nájdete okrem iného aj nákladné taxi v Bratislave a okolí, ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch. Ak sa pýtate, čo konkrétne nákladné taxi, resp. samosťahovanie je, odpoveď je veľmi jednoduchá. My vám poskytneme dodávku so šoférom a všetko ostatné si riešite sami (balenie, nákladku a výkladku, prípadne demontáž). Vďaka službe nákladného taxi v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) ušetríte peniaze a celé sťahovanie môžete realizovať podľa seba. Nezáleží na tom, či sa jedná o sťahovanie jedného kusu nábytku, osobných vecí, celého bytu, rodinného domu alebo iného obytného priestoru, ja a môj tím z Najsťahovania sme vám k dispozícií. Ja alebo môj šofér vám samozrejme ochotne poradíme.

Sťahovaniu ako takému, ale konkrétne aj nákladnému taxi v Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre, Trnave a Piešťanoch sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúseností z praxe.

Ak hľadáte spoľahlivú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie vo forme nákladného taxi v Bratislave, ale aj ďalších mestách, neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad čiastočné alebo úplné sťahovanie bytov a rodinných domov, firiem, pivníc alebo garáží, ako aj ďalších priestorov, ťažkých bremien či nábytku. Okrem toho realizujem aj vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Zároveň u mňa nájdete aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Cenník samosťahovania

Šofér + nákladné auto

27€/h
  •  

Doprava mimo mesta

0.8€/km
  •  

Minimálna cena služby

54€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?