Domov » Sťahovanie Piešťany

Sťahovanie Piešťany

V rámci našich služieb ponúkame aj kompletné alebo čiastočné sťahovanie v Piešťanoch a okolí, ale aj Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre či Trnave a okolitných mestách. Nezáleží na tom, či chcete presťahovať skriňu, osobné veci, celý byt, rodinný dom, garáž či klavír (ťažké bremeno), ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií už od jedného kusu nábytku. Sťahovaniu v Piešťanoch, ale aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov. Počas tejto doby sme si prešli takmer všetkým a samozrejme získali bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú poskytovať skutočne kvalitné služby. Okrem tejto skutočnosti si potrpím na profesionálnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ako konateľ a pracovník zároveň vám môžem garantovať, že vaše sťahovanie v Piešťanoch a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi dostupných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú, rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie v Piešťanoch a okolí (ale aj ďalších mestách), neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu, ako aj úplnú spokojnosť zákazníka kladieme nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie v Piešťanoch a zvoľte spoločnosť Najsťahovanie, ktorá sa v sťahovaní skutočne vyzná. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania v Piešťanoch a okolí, ako napríklad vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc, garáží alebo odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkame aj komplexné búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?