Domov » Sťahovanie Piešťany

Sťahovanie Piešťany

V rámci mojich služieb ponúkam aj kompletné alebo čiastočné sťahovanie v Piešťanoch a okolí, ale aj Bratislave, Pezinku, Senci, Nitre či Trnave. Nezáleží na tom, či chcete presťahovať skriňu, osobné veci, celý byt, rodinný dom, garáž či klavír (ťažké bremeno), ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií už od jedného kusu nábytku. Sťahovaniu v Piešťanoch, ale aj ďalších mestách sa venujem viac ako 7 rokov. Počas tejto doby som si prešiel takmer všetkým a samozrejme získal bohaté skúsenosti, ktoré mi umožňujú poskytovať skutočne kvalitné služby. Okrem tejto skutočnosti si potrpím na profesionálnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ako konateľ a pracovník zároveň vám môžem garantovať, že vaše sťahovanie v Piešťanoch a okolí zrealizujem bez akýchkoľvek problémov a za veľmi dostupných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú, rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie v Piešťanoch a okolí (ale aj ďalších mestách), neváhajte sa obrátiť na mňa. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu, ako aj úplnú spokojnosť zákazníka kladiem nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie v Piešťanoch a zvoľte spoločnosť Najsťahovanie, ktorá sa v sťahovaní skutočne vyzná. Poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc, garáží alebo odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkam aj komplexné búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Cenník sťahovacích služieb

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?