Sťahovacie služby

Prezrite si prehľad mojich sťahovacích služieb v Bratislave a okolí (ako aj Senci, Pezinku, Nitre, Trnave, Piešťanoch a okolitých mestách).

Sťahovanie bytov a rodinných domov

Sťahovanie firiem

Sťahovanie kancelárií

Sťahovanie ťažkých bremien

Sťahovanie nábytku

Medzinárodné sťahovanie

Sťahovanie skladov

Sťahovanie Piešťany

Sťahovanie Trnava

Sťahovanie Senec

Sťahovanie Nitra

Prečo moje služby

Okrem vyššie uvedených výhod vám garantujem, že mnou poskytované sťahovacie služby v Bratislave a okolí (ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave a Piešťanoch) prebehnú bez akýchkoľvek problémov a v konečnom dôsledku budete s mojimi službami spokojní.

Kde pôsobím?

Sťahovanie Bratislava a okolie

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Referencie zákazníkov

  • Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.

    Michaella Neme

  • Využila som ich služby viackrát a vždy som bola spokojná. Maximálna ochota, komunikácia aj prístup na úrovni, seriózni, ústretoví, prispôsobiví, absolútne profesionálni. Sťahovanie, rozobratie + zloženie nábytku prebehlo zakaždým perfektne, pracovníci boli dôslední a maximálne sústredení na prácu. Je vzácne môcť sa na niekoho maximálne spoľahnúť a nechať všetko na nich. Vedia čo robia a robia to dobre, majú všetko premyslené a zabezpečené do detailov. S radosťou odporúčam aj ďalším ľuďom.​

    Lucia Deutschová

  • Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.

    Peter Rigo