Sťahovanie klavírov

V našej ponuke služieb samozrejme nájdete aj sťahovanie klavírov v Bratislave, ale aj okolitých mestách. Okrem klavírov ponúkame aj sťahovanie všetkých ostatných ťažkých bremien, ako napríklad trezorov, amerických chladničiek, strojov či zariadení s nadmernou váhou. Sťahovaniu klavírov v Bratislave, ale aj ďalších ťažkých bremien sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme sa stretli s takmer všetkým a zatiaľ sme vždy všetko úspešne presťahovali. Okrem vyššie uvedeného si potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojho zaškoleného tímu. Môžem vám garantovať, že vaše sťahovanie klavíru v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi rozumných podmienok.

sťahovanie klavírov Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte rokmi overenú a spoľahlivú firmu na sťahovanie klavírov v Bratislave a okolí, sme vám k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a celkovú spokojnosť klienta kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie vášho klavíra alebo iného ťažkého bremena a zvoľte spoločnosť Najsťahovanie, ktorá je rokmi overená. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania klavírov v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie nábytku, celých bytov či rodinných domov, firiem alebo skladov. Zároveň ponúkame aj vypratávanie bytov či rodinných domov, garáží alebo pivníc, ako aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkame aj rôzne prepravné služby v rámci Európy či komplexné búracie práce.

Orientačná cena

Presťahovanie klavíra

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?