Sťahovanie kancelárií

V rámci našich služieb samozrejme ponúkame aj sťahovanie kancelárií v Bratislave a okolí, ale aj ďalších mestách. Okrem kancelárií sťahujeme aj firmy či sklady. Nezáleží na tom, či sťahujete celé priestory alebo zopár krabíc, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu kancelárií v Bratislave, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie kancelárie v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok.

sťahovanie kancelárií Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú firmu na sťahovanie kancelárií v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania kancelárií v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie domácností, ťažkých bremien (strojov, klavírov, trezorov a pod.) alebo nábytku. Okrem toho realizujeme aj vypratávanie kancelárií, firiem či skladov, ale aj bytov, rodinných domov a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebnej sute, ako aj rôzne prepravné služby v rámci celej Európy či búracie práce.

Orientačné ceny sťahovania

1 pracovné miesto

47€
  •  

Sťahovanie firmy s kompletným vybavením

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?