Domov » Búranie domu

Búranie domu

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj búranie domu, resp. búranie časti domu. Túto službu poskytujeme v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre, Piešťanoch a okolí. Či už máte v pláne realizovať búranie starého domu alebo jeho časti, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búraniu starých domov sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Okrem toho si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše búranie starého domu, resp. demoláciu starého domu vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu, ktorý z demolácie domu vznikne.

Ak hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na búranie domu, resp. búranie časti domu v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre alebo Piešťanoch, neváhajte sa obrátiť na nás. Kvalitne a poctivo odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého klienta je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búrania starého domu, resp. demolácie starého domu v Bratislave a okolí, ako napríklad čiastočné či komplexné (ručné) búracnie práce, ale aj vypratávacie či sťahovacie služby. Zároveň realizujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Koľko stojí búranie domu?

Búranie domu CENA

dohodou
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?