Búranie domu

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj búranie domu, resp. búranie časti domu. Túto službu poskytujeme v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre, Piešťanoch a okolí. Či už máte v pláne realizovať búranie starého domu alebo jeho časti, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búraniu starých domov sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Okrem toho si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše búranie starého domu, resp. demoláciu starého domu vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu, ktorý z demolácie domu vznikne.

búranie domu Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na búranie domu, resp. búranie časti domu v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre alebo Piešťanoch, neváhajte sa obrátiť na nás. Kvalitne a poctivo odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého klienta je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búrania starého domu, resp. demolácie starého domu v Bratislave a okolí, ako napríklad čiastočné či komplexné (ručné) búracnie práce, ale aj vypratávacie či sťahovacie služby. Zároveň realizujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Koľko stojí búranie domu?

Búranie domu cena

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?