Prepravné služby

Okrem sťahovacích, vypratávacích a búracích prác v našej ponuke nájdete aj profesionálne a cenovo dostupné prepravné služby na Slovensku, ale aj prepravné služby do zahraničia. Naše prepravné služby zahŕňajú prevoz akéhokoľvek legálneho sortimentu (tovarov, nábytku, osobných vecí a pod.), ktorý nevyžaduje špeciálny spôsob prepravy. Naše prepravné služby (do zahraničia) poskytujeme aj vo forme medzinárodného sťahovania, pričom nemáme problém ani so sťahovaním, resp. prepravou z inej krajiny na Slovensko alebo do okolitých krajín (napríklad preprava z Rakúska do Nemecka). Prepravné služby v našej ponuke poskytujeme samozrejme aj na lokálnej úrovni v podobe nákladného taxi (samosťahovania) – služba, kde si objednáte šoféra s vozidlom a nákladku a výkladku si realizujete sami (v rámci prepravy, ako aj sťahovania). Prezrite si našu ponuku prepravných služieb na Slovensku, ale aj prepravy do zahraničia a v prípade záujmu o viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Nákladné taxi (samosťahovanie)

Preprava tovaru

Medzinárodná preprava (tovaru)

Preprava nábytku

Prevoz chladničky

Prečo naše služby

Okrem uvedených výhod vám garantujeme, že nami poskytované prepravné služby (do zahraničia) prebehnú bez akýchkoľvek problémov a komplikácií a v konečnom dôsledku budete s našimi službami maximálne spokojní.

Kde pôsobíme?

Sťahovanie Bratislava a okolie

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Referencie zákazníkov

Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.

Michaella Neme

Využila som ich služby viackrát a vždy som bola spokojná. Maximálna ochota, komunikácia aj prístup na úrovni, seriózni, ústretoví, prispôsobiví, absolútne profesionálni. Sťahovanie, rozobratie + zloženie nábytku prebehlo zakaždým perfektne, pracovníci boli dôslední a maximálne sústredení na prácu. Je vzácne môcť sa na niekoho maximálne spoľahnúť a nechať všetko na nich. Vedia čo robia a robia to dobre, majú všetko premyslené a zabezpečené do detailov. S radosťou odporúčam aj ďalším ľuďom.​

Lucia Deutschová

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.

Peter Rigo