Prepravné služby

Okrem sťahovacích, vypratávacích a búracích prác v mojej ponuke nájdete aj profesionálne a cenovo dostupné prepravné služby na Slovensku, ale aj v rámci celej Európy. Moja prepravná služba zahŕňa prevoz akéhokoľvek legálneho sortimentu (tovarov, nábytku, osobných vecí a pod.), ktorý nevyžaduje špeciálny spôsob prepravy. Moje prepravné služby (do zahraničia) poskytujem aj vo forme medzinárodného sťahovania, pričom nemám problém ani so sťahovaním, resp. prepravou z inej krajiny na Slovensko alebo do okolitých krajín (napríklad preprava z Rakúska do Nemecka). Prepravné služby v mojej ponuke poskytujem samozrejme aj na lokálnej úrovni v podobe nákladného taxi (samosťahovania) – prepravná služba, kde si objednáte šoféra s vozidlom a nákladku a výkladku si realizujete sami (v rámci prepravy, ako aj sťahovania). Prezrite si moju ponuku prepravných služieb na Slovensku, ale aj z/do zahraničia a v prípade záujmu o viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Nákladné taxi (samosťahovanie)

Preprava tovaru

Medzinárodná preprava (tovaru)

Prečo moje služby

Okrem uvedených výhod vám garantujem, že mnou poskytované prepravné služby prebehnú bez akýchkoľvek problémov a komplikácií a v konečnom dôsledku budete s mojimi službami maximálne spokojní.

Kde pôsobím?

Sťahovanie Bratislava a okolie

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Referencie zákazníkov

Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.

Michaella Neme

Využila som ich služby viackrát a vždy som bola spokojná. Maximálna ochota, komunikácia aj prístup na úrovni, seriózni, ústretoví, prispôsobiví, absolútne profesionálni. Sťahovanie, rozobratie + zloženie nábytku prebehlo zakaždým perfektne, pracovníci boli dôslední a maximálne sústredení na prácu. Je vzácne môcť sa na niekoho maximálne spoľahnúť a nechať všetko na nich. Vedia čo robia a robia to dobre, majú všetko premyslené a zabezpečené do detailov. S radosťou odporúčam aj ďalším ľuďom.​

Lucia Deutschová

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.

Peter Rigo