Prepravné služby

Okrem sťahovacích, vypratávacích a búracích prác v našej ponuke nájdete aj profesionálne a cenovo dostupné prepravné služby na Slovensku, ale aj prepravné služby do zahraničia. Naše prepravné služby zahŕňajú prevoz akéhokoľvek legálneho sortimentu (tovarov, nábytku, osobných vecí a pod.), ktorý nevyžaduje špeciálny spôsob prepravy. Naše prepravné služby (do zahraničia) poskytujeme aj vo forme medzinárodného sťahovania, pričom nemáme problém ani so sťahovaním, resp. prepravou z inej krajiny na Slovensko alebo do okolitých krajín (napríklad preprava z Rakúska do Nemecka). Prepravné služby v našej ponuke poskytujeme samozrejme aj na lokálnej úrovni v podobe nákladného taxi (samosťahovania) – služba, kde si objednáte šoféra s vozidlom a nákladku a výkladku si realizujete sami (v rámci prepravy, ako aj sťahovania). Prezrite si našu ponuku prepravných služieb na Slovensku, ale aj prepravy do zahraničia a v prípade záujmu o viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Prepravné služby Slovensko NajSťahovanie
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Okrem uvedených výhod vám garantujeme, že nami poskytované prepravné služby (do zahraničia) prebehnú bez akýchkoľvek problémov a komplikácií a v konečnom dôsledku budete s našimi službami maximálne spokojní.