Búranie priečky v byte, dome a paneláku

V našej ponuke služieb nájdete okrem iného aj búranie priečky v dome, resp. byte. Túto službu poskytujeme v Bratislave, Senci, Pezinku, Trnave, Nitre, Piešťanoch a okolí. Či už plánujete búranie priečky v byte (paneláku) alebo búranie priečky v dome, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Búraniu priečky v paneláku, resp. byte alebo rodinnom dome, ako aj ďalších priestoroch sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúseností z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás ubezpečiť, že vaše búranie priečky v byte, resp. dome vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi dostupných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu.

búranie priečky v byte Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a rokmi skúsenú firmu na búranie priečky v byte (paneláku) alebo dome, resp. akékoľvek iné búracie práce v Bratislave, Senci, Pezinku, Trnave, Nitre alebo Piešťanoch, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého klienta je u nás na prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búrania priečky v byte, dome či paneláku, ako napríklad vypratávanie domácností, garáží, pivníc, firiem alebo kancelárií, ako aj komplexné sťahovacie služby. Zároveň realizujeme aj prepravné služby v rámci celej Európy, ale aj odvoz a likvidáciu starého nábytku.

Orientačná cena

Búranie priečok

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?