Sťahovanie strojov

Naša ponuka služieb samozrejme zahŕňa aj sťahovanie strojov v Bratislave, ale aj okolitých mestách. Okrem strojov sťahujeme aj všetky ostatné ťažké bremená, ako napríklad trezory, americké chladničky, klavíre či iné zariadenia s nadmernou váhou. Sťahovaniu strojov v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti a zatiaľ sme každé ťažké bremeno úspešne presťahovali. Okrem toho si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojho zaškoleného tímu. Garantujem vám, že vaše sťahovanie stroja v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi rozumných podmienok.

spoľahlivé sťahovanie strojov Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú firmu na sťahovanie strojov v Bratislave a okolí (ale aj ďalších ťažkých bremien), sme vám plne k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a maximálnu spokojnosť každého klienta kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber spoločnosti na sťahovanie vášho stroja a zvoľte spoločnosť Najsťahovanie, ktorá je rokmi overená. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania strojov v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie bytov či rodinných domov, firiem, kancelárií alebo skladov. Okrem toho ponúkam aj vypratávanie bytov, rodinných domov, garáží, firiem alebo skladov, ako aj odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebnej sute. Zároveň ponúkame aj rôzne prepravné služby v rámci Európy.

Prehľad cien za ťažké bremená

Celková hmotnosť Cena za pracovníka Príplatok za meter (nad 20) Príplatok za schod
70 – 99 kg 15 € 0,70 € 0,50 €
100 – 199 kg 30 € 1,20 € 0,70 €
200 – 299 kg 40 € 2 € 1,3 €
300 – 399 kg 50 € 2,5 € 1,8 €
400 – 499 kg 65 € 3,2 € 2,5 €
Nad 500 kg dohodou dohodou dohodou
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?