Sťahovanie bytov a rodinných domov

V rámci našich služieb samozrejme ponúkame aj úplné alebo čiastočné sťahovanie bytov a domov v Bratislave a okolí, ale aj ďalších mestách. Okrem bytov a rodinných domov sťahujeme aj garsónky, chaty či iné typy obytných priestorov. Sťahovaniu bytov a domov v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti. Okrem toho si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich zaškolených pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše sťahovanie bytu či domu v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi prijateľných podmienok.

Sťahovanie Pezinok Najsťahovanie

Ak hľadáte vhodnú spoločnosť na sťahovanie bytu či domu v Bratislave a okolí, ale aj ďalších obytných priestorov, ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a spokojnosť klienta kladieme nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie vášho bytu či domu alebo iného obytného priestoru a zvoľte rokmi overenú spoločnosť, ktorá sa skutočne vyzná. Poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke, ako napríklad sťahovanie nábytku, klavírov a ďalších ťažkých bremien, ale aj vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc a garáží alebo odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkame aj profesionálne búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?