Domov » Sťahovanie bytov a rodinných domov

Sťahovanie bytov a rodinných domov

V rámci mojich služieb samozrejme ponúkam aj úplné alebo čiastočné sťahovanie bytov v Bratislave, ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch (sťahujem už od jedného kusu nábytku). Okrem bytov sťahujem aj rodinné domy, garsónky, chaty či iné typy obytných priestorov. Sťahovaniu bytov v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúsenosti. Okrem toho si potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich zaškolených pracovníkov. Môžem vám garantovať, že vaše sťahovanie bytu v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujem bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi prijateľných podmienok.

Ak hľadáte vhodnú spoločnosť na sťahovanie bytu v Bratislave a okolí, ale aj ďalších obytných priestorov, ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a spokojnosť klienta kladiem nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na sťahovanie vášho bytu alebo iného obytného priestoru a zvoľte rokmi overenú spoločnosť, ktorá sa skutočne vyzná. Poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie nábytku, klavírov a ďalších ťažkých bremien, ale aj vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc a garáží alebo odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu. Okrem toho ponúkam aj profesionálne búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Cenník sťahovacích služieb

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?