Búranie nosnej priečky v byte (dome)

Naša ponuka služieb zahŕňa aj búranie nosnej priečky v byte, resp. dome. Túto službu poskytujeme v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre, Piešťanoch a okolí. Či už sa jedná o búranie nosnej steny v byte alebo rodinnom dome, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búraniu nosnej steny v dome, ako aj ďalších priestoroch sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Ubezpečujem vás, že vaše búranie nosnej priečky v byte, resp. dome vykonáme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebného odpadu.

búranie nosnej priečky v dome NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a spoľahlivú firmu na búranie nosnej steny v dome alebo byte, resp. akékoľvek búracie práce v Bratislave, Pezinku, Senci, Trnave, Nitre alebo Piešťanoch, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búrania nosnej priečky v byte či dome, ako napríklad čiastočné či kompletné vypratávanie domácností, ale aj garáží, skladov, firiem alebo pivníc. Zároveň ponúkame aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Búranie priečok

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?