Domov » Preprava nábytku (prevoz nábytku)

Preprava nábytku (prevoz nábytku)

Naša ponuka služieb zahŕňa aj prepravu nábytku v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Okrem nábytku samozrejme prepravíme aj akýkoľvek iný tovar či majetok. Nezáleží na tom, či realizujete prevoz nábytku o jednom kuse alebo prepravujete nábytok v celom byte či dome, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave nábytku v Bratislave a okolitých mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Váš prevoz nábytku v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na prepravu nábytku v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy nábytku v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (klavírov, trezorov a pod.) alebo nábytku, ako aj vypratávanie firiem, kancelárií či skladov, bytov a rodinných domov a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku a stavebného odpadu, ako aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

Doprava a preprava pri vnútroštátnej preprave

Vnútroštátna preprava

0.9€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

72€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?