Vypratávacie služby

Prezrite si prehľad mojich vypratávacích služieb v Bratislave a okolí (ako aj Senci, Pezinku, Nitre, Trnave, Piešťanoch a okolitých mestách).

Vypratávanie bytov a rodinných domov

Vypratávanie firiem, kancelárií a skladov

Vypratávanie pivníc a garáží

Odvoz a likvidácia starého nábytku

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Prečo moje služby

Okrem výhod uvedených vyššie vám garantujem, že vaše vypratávanie v Bratislave a okolí (ale aj Senci, Pezinku, Trnave, Nitre a Piešťanoch) prebehne bez akýchkoľvek komplikácií a v konečnom dôsledku budete s mojimi službami maximálne spokojní.

Kde pôsobím?

Sťahovanie Bratislava a okolie

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?

Referencie zákazníkov

Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.

Michaella Neme

Využila som ich služby viackrát a vždy som bola spokojná. Maximálna ochota, komunikácia aj prístup na úrovni, seriózni, ústretoví, prispôsobiví, absolútne profesionálni. Sťahovanie, rozobratie + zloženie nábytku prebehlo zakaždým perfektne, pracovníci boli dôslední a maximálne sústredení na prácu. Je vzácne môcť sa na niekoho maximálne spoľahnúť a nechať všetko na nich. Vedia čo robia a robia to dobre, majú všetko premyslené a zabezpečené do detailov. S radosťou odporúčam aj ďalším ľuďom.​

Lucia Deutschová

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.

Peter Rigo