Domov » Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Odvoz stavebného odpadu

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj odvoz a likvidáciu stavebného odpadu v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách). Likvidáciu realizujeme ekologickým spôsobom v zbernom dvore. Odvozu sute v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúsenosti z praxe. Okrem toho si potrpím na profesionálnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojho zaškoleného tímu pracovníkov. Môžem vás ubezpečiť, že odvoz stavebného odpadu v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi prijateľných podmienok (vrátane likvidácie). Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Ak hľadáte profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť na odvoz stavebnej sute v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách), ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a celkovú spokojnosť klienta kladieme nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na odvoz a likvidáciu stavebného odpadu a zvoľte rokmi overenú spoločnosť, ktorá sa skutočne vyzná – Najsťahovanie.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec odvozu stavebného odpadu v Bratislave a okolí, ako napríklad odvoz a likvidáciu starého nábytku, ale aj čiastočné či úplné vypratanie bytov, rodinných domov, pivníc, garáži, skladov alebo firiem. Okrem toho ponúkame aj komplexné sťahovacie služby (byty, domy, firmy, sklady, nábytok, ťažké bremená), ako aj profesionálne búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci Európy.

Orientačná cena

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

8€/1ks pvc vreca (cca 25kg)
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?