Odvoz stavebného odpadu

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj odvoz a likvidáciu stavebného odpadu v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách). Likvidáciu realizujeme ekologickým spôsobom v zbernom dvore. Odvozu sute v Bratislave, ale aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúsenosti z praxe. Okrem toho si potrpím na profesionálnom a priateľskom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojho zaškoleného tímu pracovníkov. Môžem vás ubezpečiť, že odvoz stavebného odpadu v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi prijateľných podmienok (vrátane likvidácie). Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

odvoz stavebného odpadu Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť na odvoz stavebnej sute v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách), ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Kvalitne odvedenú prácu a celkovú spokojnosť klienta kladieme nadovšetko. Nepodceňte výber firmy na odvoz a likvidáciu stavebného odpadu a zvoľte rokmi overenú spoločnosť, ktorá sa skutočne vyzná – Najsťahovanie.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec odvozu stavebného odpadu v Bratislave a okolí, ako napríklad odvoz a likvidáciu starého nábytku, ale aj čiastočné či úplné vypratanie bytov, rodinných domov, pivníc, garáži, skladov alebo firiem. Okrem toho ponúkame aj komplexné sťahovacie služby (byty, domy, firmy, sklady, nábytok, ťažké bremená), ako aj profesionálne búracie práce a rôzne prepravné služby v rámci Európy.

Orientačná cena

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

8€/1ks pvc vreca (cca 25kg)
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?