Domov » Odvoz a likvidácia starého nábytku

Odvoz a likvidácia starého nábytku

Naša ponuka služieb zahŕňa aj odvoz a likvidáciu starého nábytku v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách). Nezáleží na tom, či máte záujem o odvoz starej sedačky, spotrebiča alebo odvoz nepotrebného nábytku, mojim cieľom ako konateľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého zákazníka bez ohľadu na to, aký z toho plynie zisk. Odveziem starý nábytok, sedačku alebo spotrebiče už od jedného kusu. Odvozu starého nábytku v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti a prax. Zároveň si potrpím na korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov.

Váš odvoz a likvidáciu starého nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Všetko likvidujeme ekologicky v zbernom dvore.

Ak hľadáte skúsenú a rokmi overenú spoločnosť na odvoz nábytku v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec odvozu a likvidácie nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách), ako napríklad čiastočné či úplné vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc, garáží, skladov alebo firiem, ale aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu stavebného odpadu, ako aj búracie práce či prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačná cena

Odvoz a likvidácia starého nábytku

dohodou
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?