Odvoz a likvidácia starého nábytku

Naša ponuka služieb zahŕňa aj odvoz a likvidáciu starého nábytku v Bratislave a okolí (ako aj ďalších mestách). Nezáleží na tom, či máte záujem o odvoz starej sedačky, spotrebiča alebo odvoz nepotrebného nábytku, mojim cieľom ako konateľa a pracovníka zároveň je uspokojiť potreby každého zákazníka bez ohľadu na to, aký z toho plynie zisk. Odveziem starý nábytok, sedačku alebo spotrebiče už od jedného kusu. Odvozu starého nábytku v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti a prax. Zároveň si potrpím na korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov.

odvoz starého nábytku Bratislava NajSťahovanie

Váš odvoz a likvidáciu starého nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok. Všetko likvidujeme ekologicky v zbernom dvore.

Ak hľadáte skúsenú a rokmi overenú spoločnosť na odvoz nábytku v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec odvozu a likvidácie nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách), ako napríklad čiastočné či úplné vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc, garáží, skladov alebo firiem, ale aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu stavebného odpadu, ako aj búracie práce či prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Odvoz a likvidácia starého nábytku

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?