Vypratávanie firiem, kancelárií a skladov

V rámci našich služieb ponúkame aj vypratávanie firiem v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Okrem firiem vypratávame aj kancelárie či sklady. Nezáleží na tom, či potrebujete vypratať jednu skriňu, malú kanceláriu či celú firmu alebo sklad, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Vypratávaniu firiem v Bratislave (ale aj ďalších mestách), ako aj iných priestorov sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Garantujem vám, že vaše vypratávanie kancelárievypratávanie skladu alebo firmy zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za veľmi dostupných podmienok.

vypratávanie firiem Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a na trhu overenú spoločnosť na vypratanie firmy v Bratislave a okolí, ale aj kancelárie či skladu, neváhajte sa obrátiť na nás. Kvalitne odvedená práca, ako aj spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec vypratávania firiem v Bratislave a okolí (ale aj skadov či kancelárií), ako napríklad čiastočné či úplné vypratávanie bytov a rodinných domov, pivníc alebo garáží, ako aj sťahovanie bytov a rodinných domov, ťažkých bremien (napríklad klavírov) alebo nábytku. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, resp. stavebného odpadu, ale aj búracie práce či rôzne prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Vypratávanie firmy alebo kancelárie

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?