Prevoz chladničky

Naša ponuka služieb zahŕňa aj prevoz chladničky v Bratislave a okolí. Okrem prevozu chladničiek samozrejme ponúkame aj prevoz akéhokoľvek iného spotrebiča, ale aj klavíra, trezoru či stroja. Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť jeden kus alebo celú dodávku, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Prevozu chladničiek v Bratislave a okolí sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe. Garantujem vám, že váš prevoz chladničky v Bratislave a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za veľmi dostupných podmienok.

Prevoz chladničky Bratislava Najsťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu a na trhu overenú spoločnosť na prevoz chladničky v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj celková spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, skladov, ale aj nábytku či ťažkých bremien. Zároveň vám ponúkame aj vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce.

Doprava a preprava pri vnútroštátnej preprave

Vnútroštátna preprava

0.9€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

72€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?