Domov » Sťahovanie nábytku

Sťahovanie nábytku

Moja ponuka služieb okrem iného obsahuje aj sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch. Nezáleží na tom, či sťahujete jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií už od jedného kusu. Sťahovaniu nábytku v Bratislave, ako aj ďalších mestách sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúsenosti. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednej osobe potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujem bez akýchkoľvek problémov a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj Pezinku, Senci, Nitre, Trnave či Piešťanoch, neváhajte sa obrátiť na moju firmu Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj celková spokojnosť zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, firiem či skladov alebo klavírov či ďalších ťažkých bremien. Okrem toho realizujem aj vypratávanie bytov a rodinných domov, kancelárií, skladov, garáží a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v mojej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj rôzne prepravné služby v rámci celej Európy či búracie práce.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania nábytku

Chladnička

30€
  •  

Práčka

25€
  •  

Umývačka riadu

25€
  •  

Komoda

20€
  •  

Skriňa

30€
  •  

Malý kus nábytku

20€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?