Domov » Sťahovanie nábytku

Sťahovanie nábytku

Naša ponuka služieb okrem iného zahŕňa aj sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či sťahujete jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií už od jedného kusu. Sťahovaniu nábytku v Bratislave, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednej osobe potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách, neváhajte sa obrátiť na našu firmu Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj celková spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, firiem či skladov alebo klavírov či ďalších ťažkých bremien. Okrem toho realizujeme aj vypratávanie bytov a rodinných domov, kancelárií, skladov, garáží a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj rôzne prepravné služby v rámci celej Európy či búracie práce.

Orientačné ceny sťahovania nábytku

Chladnička

45€
  •  

Práčka

40€
  •  

Umývačka riadu

40€
  •  

Komoda

35€
  •  

Skriňa

45€
  •  

Malý kus nábytku

35€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?