Sťahovanie nábytku

Naša ponuka služieb okrem iného zahŕňa aj sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či sťahujete jednu skriňu alebo nábytok z celého bytu, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií už od jedného kusu. Sťahovaniu nábytku v Bratislave, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednej osobe potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Vaše sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí (ale aj ďalších mestách) zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za dostupných podmienok.

sťahovanie nábytku Bratislava NajSťahovanie

Ak hľadáte rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie nábytku v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách, neváhajte sa obrátiť na našu firmu Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj celková spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov a rodinných domov, firiem či skladov alebo klavírov či ďalších ťažkých bremien. Okrem toho realizujeme aj vypratávanie bytov a rodinných domov, kancelárií, skladov, garáží a mnoho ďalších priestorov. Zároveň v našej ponuke nájdete aj odvoz a likvidáciu starého nábytku alebo stavebného odpadu, ako aj rôzne prepravné služby v rámci celej Európy či búracie práce.

Orientačné ceny sťahovania nábytku

Chladnička

45€
  •  

Práčka

40€
  •  

Umývačka riadu

40€
  •  

Komoda

35€
  •  

Skriňa

45€
  •  

Malý kus nábytku

35€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?