Medzinárodné sťahovanie

V rámci našich služieb ponúkame aj medzinárodné sťahovanie v rámci Európy. Sťahovaniu ako takému, ale konkrétne aj medzinárodnému sťahovaniu sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe. V rámci Európy sme sťahovali v 7 krajinách (ak nepočítam Česko, Rakúsko a Maďarsko), z ktorých spomenieme napríklad Taliansko, Dánsko, Holandsko či Francúzsko. Každý náklad je samozrejme vždy poistený, vieme vám presťahovať akýkoľvek objem od pár drobností cez celý byt či rodinný dom a ako majiteľ a pracovník zároveň vám môžem garantovať, že vaše medzinárodné sťahovanie v rámci Európy zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

medzinárodné sťahovanie NajSťahovanie

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na medzinárodné sťahovanie v rámci Európy, ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu, ako aj spokojnosť klienta kladieme nadovšetko. O to viac, keď sa jedná o medzinárodné sťahovanie, ktoré si vyžaduje oveľa viac príprav (kontrola dodávky, vybavenie potrebných náležitostí, povolení atď.). Pre nás je to však výzva, takže sa o všetko radi postaráme. Nepodceňte výber spoločnosti na medzinárodné sťahovanie a zvoľte rokmi a praxou overenú spoločnosť, ktorá sa do sťahovania skutočne vyzná. Poskytujeme cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec medzinárodného sťahovania, ako napríklad rôzne prepravné služby v rámci Európy. Okrem toho poskytujeme vypratávacie, ako aj sťahovacie služby aj na lokálnej úrovni v rámci Bratislavy, ako aj okolitých miest.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Medzinárodná doprava

0.8€/km + 12€/h cestovný poplatok za pracovníka
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?