Domov » Medzinárodné sťahovanie

Medzinárodné sťahovanie

V rámci mojich služieb ponúkam aj medzinárodné sťahovanie v rámci Európy. Sťahovaniu ako takému, ale konkrétne aj medzinárodnému sťahovaniu sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol bohaté skúsenosti z praxe. V rámci Európy som sťahoval v 7 krajinách (ak nepočítam Česko, Rakúsko a Maďarsko), z ktorých spomeniem napríklad Taliansko, Dánsko, Holandsko či Francúzsko. Každý náklad je samozrejme vždy poistený, viem vám presťahovať akýkoľvek objem od pár drobností cez celý byt či rodinný dom a ako majiteľ a pracovník zároveň vám môžem garantovať, že vaše medzinárodné sťahovanie v rámci Európy zrealizujem bez akýchkoľvek komplikácií a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť na medzinárodné sťahovanie v rámci Európy, ja a môj tím skúsených pracovníkov sme vám k dispozícií. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu, ako aj spokojnosť klienta kladiem nadovšetko. O to viac, keď sa jedná o medzinárodné sťahovanie, ktoré si vyžaduje oveľa viac príprav (kontrola dodávky, vybavenie potrebných náležitostí, povolení atď.). Pre mňa je to však výzva, takže sa o všetko rád postarám. Nepodceňte výber spoločnosti na medzinárodné sťahovanie a zvoľte rokmi a praxou overenú spoločnosť, ktorá sa do sťahovania skutočne vyzná. Poskytujem cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad rôzne prepravné služby v rámci Európy. Okrem toho poskytujem vypratávacie, ako aj sťahovacie služby aj na lokálnej úrovni v rámci Bratislavy, Trnavy, Piešťan a okolia.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Medzinárodná doprava

0.65€/km + 10€/h cestovný poplatok za pracovníka
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?