Domov » Medzinárodná preprava (tovaru)

Medzinárodná preprava (tovaru)

V rámci našich služieb ponúkame aj medzinárodnú prepravu (tovaru), ale aj nábytku, osobných vecí a pod. Okrem medzinárodnej dopravy samozrejme ponúkame aj medzinárodné sťahovanie. Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, nábytku alebo osobných vecí, ja a môj tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Medzinárodnej preprave (do 3,5 t) sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali mnoho skúsenosti a realizovali medzinárodnú prepravu (tovaru) celkovo do 7 krajín, ak nerátame Rakúsko, Česko a Maďarsko. Okrem toho si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe.

Môžem vám garantovať, že medzinárodnú dopravu, resp. medzinárodnú nákladnú dopravu zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu, spoľahlivú a skúsenú spoločnosť na medzinárodnú prepravu do 3,5t (tovaru), neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec medzinárodnej prepravy (do 3,5 t), ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, skladov, pivníc, kancelárií alebo firiem, ako aj nábytku či ťažkých bremien (klavírov, trezorov atď.). Zároveň pre vás s radosťou zrealizujeme aj rôzne vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce.

Medzinárodná preprava tovaru cena

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?