Medzinárodná preprava (tovaru)

V rámci našich služieb ponúkame aj medzinárodnú prepravu (tovaru), ale aj nábytku, osobných vecí a pod. Okrem medzinárodnej dopravy samozrejme ponúkame aj medzinárodné sťahovanie. Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, nábytku alebo osobných vecí, ja a môj tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Medzinárodnej preprave (do 3,5 t) sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali mnoho skúsenosti a realizovali medzinárodnú prepravu (tovaru) celkovo do 7 krajín, ak nerátame Rakúsko, Česko a Maďarsko. Okrem toho si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe.

medzinárodná preprava NajSťahovanie

Môžem vám garantovať, že medzinárodnú dopravu, resp. medzinárodnú nákladnú dopravu zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu, spoľahlivú a skúsenú spoločnosť na medzinárodnú prepravu do 3,5t (tovaru), neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec medzinárodnej prepravy (do 3,5 t), ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, skladov, pivníc, kancelárií alebo firiem, ako aj nábytku či ťažkých bremien (klavírov, trezorov atď.). Zároveň pre vás s radosťou zrealizujeme aj rôzne vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce.

Medzinárodná preprava tovaru cena

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?