Domov » Medzinárodná preprava (tovaru)

Medzinárodná preprava (tovaru)

V rámci mojich služieb ponúkam aj medzinárodnú prepravu (tovaru), ale aj nábytku, osobných vecí a pod. Okrem medzinárodnej dopravy samozrejme ponúkam aj medzinárodné sťahovanie. Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, nábytku alebo osobných vecí, ja a môj tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Medzinárodnej preprave (do 3,5 t) sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal mnoho skúsenosti a realizoval prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátam Rakúsko, Česko a Maďarsko. Okrem toho si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe.

Môžem vám garantovať, že medzinárodnú dopravu, resp. medzinárodnú prepravu (do 3,5 t) zrealizujem bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

Ak hľadáte profesionálnu, spoľahlivú a skúsenú spoločnosť na medzinárodnú prepravu (tovaru), neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj 100%-ná spokojnosť každého zákazníka je u mňa prvoradá. Okrem toho poskytujem nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie bytov, rodinných domov, skladov, pivníc, kancelárií alebo firiem, ako aj nábytku či ťažkých bremien (klavírov, trezorov atď.). Zároveň pre vás s radosťou zrealizujem aj rôzne vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebného odpadu, ako aj búracie práce.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.65€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

100€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?