Domov » Sťahovanie domácností

Sťahovanie domácností

Naša ponuka služieb zahŕňa okrem iného aj sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či potrebujete presťahovať byt, rodinný dom alebo pár kusov nábytku či osobné veci, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu domácností v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali značné množstvo skúseností z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás uistiť, že vaše sťahovanie domácností v Bratislave a okolí (ale aj okolitých mestách) vykonáme bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec sťahovania domácností v Bratislave a okolí, ako napríklad sťahovanie firiem, kancelárií, ťažkých bremien (klavírov, strojov, trezorov atď.) alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj komplexné vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku, stravebnej sute, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?