Domov » Sťahovanie domácností

Sťahovanie domácností

Moja ponuka služieb obsahuje okrem iného aj sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, ale aj Senci, Pezinku, Nitre, Trnave či Piešťanoch. Nezáleží na tom, či potrebujete presťahovať byt, rodinný dom alebo pár kusov nábytku či osobné veci, ja a môj zaškolený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Sťahovaniu domácností v Bratislave a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujem viac ako 7 rokov, počas ktorých som získal značné množstvo skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ a pracovník v jednom potrpím na korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás uistiť, že vaše sťahovanie domácností v Bratislave a okolí (ale aj Senci, Pezinku, Trnave, Nitre a Piešťanoch) vykonám bez akýchkoľvek komplikácií a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú a rokmi overenú spoločnosť na sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, neváhajte sa obrátiť na mňa. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako napríklad sťahovanie firiem, kancelárií, ťažkých bremien (klavírov, strojov, trezorov atď.) alebo nábytku. Okrem toho poskytujem aj komplexné vypratávacie služby, odvoz a likvidáciu starého nábytku, stravebnej sute, ako aj prepravné služby v rámci celej Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Orientačné ceny sťahovania

1 izbový byt

od 48€
  •  

2 izbový byt

od 82€
  •  

3 izbový byt

od 119€
  •  

4 izbový byt

od 150€
  •  

Rodinný dom

dohodou
  •  

Cenník sťahovacích služieb

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?