Preprava tovaru Bratislava Košice

V našej ponuke služieb nájdete aj prepravu medzi Bratislavou a Košicami (oboma smermi). Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť nábytok, osobné veci alebo tovar, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Okrem toho realizujeme prepravu Bratislava – Košice už od jedného kusu. Preprave (tovaru) Bratislava – Košice sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúsenosti z praxe a realizovali prepravu celkovo do 7 zahraničných krajín, ak nerátame Česko, Rakúsko a Maďarsko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vám garantovať, že prepravu Košice – Bratislava zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za výhodných podmienok.

preprava Bratislava Košice NajSťahovanie

Ak hľadáte rokmi skúsenú a spoľahlivú firmu na prepravu (tovaru) medzi Bratislavou a Košicami, neváhajte sa obrátiť na nás. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy (tovaru) Bratislava – Košice, ako napríklad medzinárodné sťahovanie (tovaru) alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

Doprava a preprava pri vnútroštátnej preprave

Vnútroštátna preprava

0.9€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

66€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?