Preprava Holandsko Slovensko (a naopak)

V rámci našich služieb ponúkame aj prepravu tovaru z Holandska na Slovensko (a samozrejme aj zo Slovenska do Holandska). Nezáleží na tom, či potrebujete prepraviť celú dodávku alebo pár kusov tovaru (ale aj nábytku či osobných vecí), ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru z Holandska na Slovensko (a naopak) sa venujeme viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli bohaté skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátam Česko, Rakúsko a Maďarsko. Okrem toho si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe. Garantujem vám, že prepravu tovaru z Holandska na Slovensko zrealizujeme bez akýchkoľvek komplikácií a za prijateľných podmienok.

preprava Slovensko Holandsko NajSťahovanie

Ak hľadáte rokmi skúsenú, profesionálnu a spoľahlivú firmu na prepravu tovaru z Holandska na Slovensko, resp. prepravu tovaru zo Slovenska do Holandska, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Kvalitne odvedená práca, ako aj maximálna spokojnosť každého zákazníka je u nás prvoradá. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru z Holandska na Slovensko, resp. prepravy tovaru zo Slovenska do Holandska, ako medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?