Domov » Preprava tovaru Nemecko Slovensko

Preprava tovaru Nemecko Slovensko

Naša ponuka služieb zahŕňa aj prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko (a samozrejme aj zo Slovenska do Nemecka). Nezáleží na tom, či máte záujem prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru medzi Nemeckom a Slovenskom sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli značné množstvo skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátame Česko, Rakúsko a Maďarsko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom, profesionálnom a korektnom prístupe. Ubezpečujem vás, že prepravu tovaru z Nemecka, resp. prepravu tovaru do Nemecka zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok.

Ak hľadáte spoľahlivú a rokmi skúsenú firmu na prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko, resp. prepravu tovaru do Nemecka, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru z Nemecka, resp. prepravy tovaru do Nemecka, ako medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?