Preprava tovaru Nemecko Slovensko

Naša ponuka služieb zahŕňa aj prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko (a samozrejme aj zo Slovenska do Nemecka). Nezáleží na tom, či máte záujem prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Preprave tovaru medzi Nemeckom a Slovenskom sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme nadobudli značné množstvo skúseností a realizovali prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátame Česko, Rakúsko a Maďarsko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom, profesionálnom a korektnom prístupe. Ubezpečujem vás, že prepravu tovaru z Nemecka, resp. prepravu tovaru do Nemecka zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok.

preprava tovaru Nemecko Slovensko NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú a rokmi skúsenú firmu na prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko, resp. prepravu tovaru do Nemecka, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec prepravy tovaru z Nemecka, resp. prepravy tovaru do Nemecka, ako medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.8€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

140€
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?