Domov » Preprava tovaru Nemecko Slovensko

Preprava tovaru Nemecko Slovensko

Moja ponuka služieb obsahuje okrem iného aj prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko (a samozrejme aj zo Slovenska do Nemecka). Nezáleží na tom, či máte záujem prepraviť pár kusov alebo celú dodávku tovaru, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám k dispozícií. Preprave tovaru medzi Nemeckom a Slovenskom sa venujem už viac ako 7 rokov, počas ktorých som nadobudol značné množstvo skúseností a realizoval prepravu celkovo do 7 krajín, ak nerátam Česko, Rakúsko a Maďarsko. Zároveň si ako majiteľ potrpím na priateľskom, profesionálnom a korektnom prístupe. Ubezpečujem vás, že prepravu tovaru z Nemecka, resp. prepravu tovaru do Nemecka zrealizujem bez akýchkoľvek problémov a za férových podmienok.

Ak hľadáte spoľahlivú a rokmi skúsenú firmu na prepravu tovaru z Nemecka na Slovensko, resp. prepravu tovaru do Nemecka, neváhajte sa obrátiť na mňa – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u mňa na prvom mieste. Okrem toho poskytujem nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v mojej ponuke, ako medzinárodné sťahovanie alebo všetky ostatné prepravné služby v rámci Európy.

removals
box-1209969_1920
removals
box-1209969_1920

Doprava a preprava pri medzinárodnej preprave

Medzinárodná preprava

0.65€/km
  •  

Šofér

v cene
  •  

Stojné

neplatíte
  •  

Minimálna cena služby

100€
  •  

Prečo moje služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?