Domov » Sťahovanie Malacky

Sťahovanie Malacky

Okrem sťahovania v Bratislave, Senci, Trnave, Pezinku, Nitre a Piešťanoch v našej ponuke nájdete aj čiastočné alebo komplexné sťahovanie v Malackách a okolí. Nezáleží na tom, či máte záujem o sťahovanie celého bytu alebo jedného kusu nábytku, ja a môj ochotný tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Sťahovaniu v Malackách, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali veľké množstvo skúseností z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, korektnom a priateľskom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás uistiť, že vaše sťahovanie v Malackách a okolí zrealizujeme bez akýchkoľvek problémov a za dostupných podmienok.

Ak hľadáte skúsenú, rokmi overenú firmu na sťahovanie v Malackách, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo a kvalitne odvedenú prácu a úplnú spokojnosť každého zákazníka kladieme na prvé miesto. Nepodceňte výber spoločnosti na sťahovanie v Malackách a okolí a zvoľte profesionálnu firmu, ktorá sa v sťahovaní skutočne vyzná. Zároveň poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem sťahovania v Malackách a okolí poskytujeme v rámci tejto lokality aj všetky ostatné služby v našej ponuke, ako napríklad vypratávanie všetkých druhov priestorov, odvoz a likvidáciu stavebného odpadu či nábytku, ale aj búracie práce alebo prepravu v rámci celej Európy.

Orientačné ceny sťahovania

do 15m³

Samosťahovanie

od 36€
  • 1 pracovník (šofér)

do 20m³

Malé sťahovanie

od 34€
  • 2 pracovníci

do 28m³

Stredné sťahovanie

od 51€
  • 3 pracovníci

do 35m³

Veľké sťahovanie

od 68€
  • 4 pracovníci

od 35m³

Individuálne sťahovanie

dohodou
  • obhliadka zdarma

Cenník sťahovacích služieb

Prečo naše služby?

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?