Búracie práce Nitra

V našej ponuke služieb nájdete okrem iného aj komplexné búracie práce v Nitre a okolí, ale aj okolitých mestách. Nezáleží na tom, či potrebujete zbúrať nosnú stenu v byte, odstrániť kachličky v kúpeľni alebo zbúrať starý dom, ja a môj skúsený tím pracovníkov sme vám plne k dispozícií. Búracím prácam v Nitre a okolí, ako aj ďalších mestách sa venujeme už viac ako 7 rokov, počas ktorých sme získali značné skúsenosti z praxe. Zároveň si ako majiteľ potrpím na profesionálnom, priateľskom a korektnom prístupe, ktorý samozrejme vyžadujem aj od svojich pracovníkov. Môžem vás ubezpečiť, že vaše búracie práce v Nitre a okolí (ale aj iných mestách) vykonáme bez akýchkoľvek problémov a za rozumných podmienok. Ponúkame aj následný odvoz a likvidáciu stavebnej sute.

búracie práce Nitra NajSťahovanie

Ak hľadáte spoľahlivú a na trhu rokmi overenú spoločnosť na búracie práce v Nitre a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás – Najsťahovanie. Poctivo odvedená práca, ako aj úplná spokojnosť každého zákazníka je u nás na prvom mieste. Okrem toho poskytujeme nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Prezrite si aj ďalšie služby v našej ponuke nad rámec búracích prác v Nitre a okolí, ako napríklad vypratávanie bytov či rodinných domov, garáží, pivníc, kancelárií alebo skladov, ako aj sťahovanie domácností, ťažkých bremien (klavíre, trezory, stoje atď.) alebo nábytku. Okrem toho poskytujeme aj odvoz a likvidáciu starého nábytku, ale aj prepravné služby v rámci celej Európy.

Orientačná cena

Búracie práce

dohodou
  •  
TOP krtkovanie úvodzovka

Referencie

Dobrý deň, ja osobne som veľmi rád, že som využil práve ich služby. Služba bola poskytnutá už druhý krát a bol som nadmieru spokojný. Zo strany poskytovateľa bol profesionálny prístup, ustretový prístup. A čo je veľmi dôležité pri ich práci s tovarom, ktorý sa konkrétne sťahuje a manipuluje, nakladajú s ním ako zo svojim. Nebolo nič poškodené. Veľmi sa teším z toho, že aj v tejto profesií sa nájde tak ochotná a korektná firma na sťahovanie. Ďakujem Vám pekne.
Peter Rigo
Veľká spokojnosť. Sťahovali nás v rámci Bratislavy. Príjemní a ochotní mladí páni, naozaj šikovný kolektív, ktorý nám nesmierne uľahčil sťahovanie. Hoci sme my veľmi dobre neodhadli množstvo vecí a bolo toho nakoniec oveľa viac, s ochotou všetko presťahovali, bez akýchkoľvek námietok. Ešte raz ďakujeme a 100% odporúčame.
Michaella Neme

Naše výhody

Poistenie každého nákladu v cene

Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma

Nezáväzná obhliadka a cenová ponuka zdarma

Montáž a demontáž nábytku v cene

Sťahujeme (vypratávame) už od jedného kusu

Všetky služby ponúkame aj v zahraničí

Dlhoročné skúsenosti a prax

Zaškolený a skúsený personál

Žiadne príplatky za prácu cez víkendy alebo sviatky

Nezáväzná cenová ponuka zdarma?